Şirkete Genel Bakış

Biomedikal Bitkisel Aromalı Doğal Sağlık Kozmetik Ürünleri.

# Hakkımızda
Kuruluş 2010
Ürünlerimiz;

Biomedikal, geleneksel tıbbın bilgi birikimi ve tecrübeleri ile Avrupa normlarında sağlıklı ürünler üretmek amacı “Sağlık herkesin hakkı” anlayışı ile yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek insan sağlığı konusunda bilinçlenmeyi sağlamak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacıyla kurulmuştur.

Sağlıklı bir yaşam için kaliteli, ilkeli, dürüst, uzman kadrosuyla farkı farkettiren hizmet anlayışıyla hareket eden Biomedikal her şeyden önce insana ve insan sağlığına değer veren, müşteri haklarına saygılı daima yeni proje ve ürünler üreten, ürettiğinin yeterliliğine inanmayıp en iyisi için sürekli çalışan, kendisini sistemli olarak eğiten, yeniliğe açık uzman kadrosu ile “Farkımız anlayışımız” diyen bir kuruluştur.

“Kendinize Sağlık Hediye Edin” sloganı çerçevesinde daima en iyiye ulaşmak için kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Biomedikal insan sağlığı konusunda uluslararası imkanları seferber etmektedir.

Yaşam kalitesini artırmak ve insan sağlığını iyileştirmeye yönelik, yüksek kalite doğal bitkisel genel sağlık ürünlerini tüm dünyaya tedarik etme konusunda uzman olan Biomedikal’in doğal bitkisel ürün yelpazesinde çok çeşitli ürün bulunmaktadır. Özlerden bitkisel ve doğal maddelerden hazırlanan Biomedikal sağlık ürünleri etkinliği açısından sıkı bir şekilde test edilmekte, Asya, Avrupa ve ABD'deki FDA onaylı HELAL ve HACCP sertifikalarına sahiptir. Ürünlerin tamamı doğal ve anti alerjiktir. Tarım Bakanlığının gıda kodeksine uygun olarak son teknolojik laboratuarlarda üstün kalite malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Geleneksel Tıp’ın bilgi birikimi ve tecrübeleri ile Avrupa normlarında sağlıklı ürünler üreten BIOMEDIKAL,
“Sağlık herkesin hakkı” anlayışıyla sağlık konusunda bilinçlenmeyi sağlarken; yüksek standartlı, kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Bunların yanı sıra Biomedikal Sağlık Ürünleri, Tüketici Akedemisi tarafından Sosyal Araştırmalar Merkezi’ne (SAM) Türkiye genelinde yaptırılan araştırma sonucunda, “Tüketici’nin Sektörde En Güvendiği Marka” seçilerek 15 Mart 2011 tarihinde 24. Tüketici Kalite Ödülü’nün sahibi olmuştur.

 

BIOMEDIKAL 24. TÜKETİCİ KALİTE ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU… Tüketici Akedemisi tarafından Sosyal Araştırmalar Merkezi’ne (SAM) yaptırılan araştırmada, BIOMEDIKAL sağlık ürünleri, Tüketici’nin sektörde en güvendiği marka oldu. Türkiye genelinde yapılan bu araştırma sonucu BIOMEDIKAL 2011 Tüketici kalite Ödülü’ne layık görüldü… 15 Mart 2011’de Dünya Tüketici Hakları Günü sebebiyle Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nin açılış konuşmasını Almanya 7. Başbakanı Gerhard Schröder yaptı.
Bu yıl Tüketici Akademisi tarafından Türkiye’de tüketiciye ürün ve hizmet sunan markaların güven değerlerini ölçümlemek için 9 ilde, hanede görüşme yöntemi ile SAM Sosyal Araştırmalar Merkezi’ne yaptırılan ülkemizin en geniş marka araştırması sonuçları 15 Mart’ta kamuoyu ile paylaşıldı. “Marka Algısı” konulu bu araştırma sonuçlarına göre ürün ve hizmet kalitesine en çok güvenilen marka olan “BIOMEDIKAL”e "TÜKETİCİ 2011 KALİTE ÖDÜLÜ" takdim edildi.

Zirveye, Almanya 7. Başbakanı Gerhard Schröder'in yanı sıra Türk ve Dünya Siyasetinden önemli isimler de katıldı.

Ayrıca İş Dünyasından, TÜSİAD Uluslararası Koordinatörü Bahadır Kaleağası, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu gibi başarılı isimlerle birlikte Sanat camiasından, Gülben Ergen,Ferhat Göçer, Ziynet Sali, Umut Akyürek, Soner Sarıkabadayı,Grup Hepsi, Petek Dinçöz, Anadolu Ateşi, Meryem Uzerli gibi isimler ve gruplar Zirve’de hazır bulundu.

Gecenin sunuculuğunu ise Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan rolündeki starı Meryem Uzerli yaptı.

 

- Sağlıklı bir yaşam için kaliteli, ilkeli, dürüst, uzman kadrosuyla farkı farkettiren hizmet anlayışıyla hareket eden
- Her şeyden önce insana değer veren ve insan sağlığına, müşteri haklarına saygılı,
- Daima projeler üreten, ürettiğinin yeterliliğine inanmayan sürekli çalışan, kendisini sistemli ve sürekli olarak eğiterek yeniliğe açık uzman kadrosuyka,
- Farkımız anlayışımız diyen bir kuruluşuz.

 

Vizyonumuz, misyonumuz ve temel değerlerimiz çerçevesinde; müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışımız ile, bilimselliğimizle kurumsallaşan bir firmayız. Seçkin personelimizle ekip çalışmasına güvenerek çalışmalarımızı teşvik ederek yenilikçi bir çalışma kültürü benimsiyoruz. Daha iyiye ulaşmak için kendimizi sürekli ölçerek iyileştirmek için her türlü imkanları seferber ediyoruz.

 

- Vizyon sahibi
- Çağdaş
- Hijyenik ve sağlıklı
- Güvenilir
- Yenilikçi

 

Daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit