Çağan Çokcan Selülit Kremi

Çağan Çokcan'ın TV ekranlarında ki Selülit Giderici Bioxel Jel Krem.

Neden Bioxel Anti-Selülit Jel ?

Ona sadece 9 Gün verin!

Selülit; düzensiz beslenme ve hareketsizlik sonucu yağ hücrelerinin bağ dokuları arasında sıkışması ve bağ doku arasındaki hacmi bozması ile oluşur. Çok nadiren erkeklerde de görülmesine rağmen erken kadınların % 90'ı hayatlarının bir döneminde selülit sorunu yaşamaktadır.
Daha çok karın, bel, basen ve kol bölgelerinde kendini göstermektedir. Selülit oluşumu kilo ile bağlantılı değildir. Her tip vücuda sahip olan kadınlarda sıklıkla rastlanmaktadır.

Neden Bioxel Anti-Selülit Jel ?

%100 Doğal! Sıkılaştırıcı bir jel

Bioxel selülit giderici ve sıkılaştırıcı jel %100 doğal ve bitkisel olduğundan, cilt sağlığını bozan hiç bir hammadde içermez. Uygulanan bölgede yağ yakışını hızlandırarak biriken yağların giderilmesine bölgesel olarak incelmeye, selülitlerin giderilmesine ve cildin sıkılaştırılmasına yardımcı olur.  İnceltici etkileriyle birlikte ciltteki portakal kabuğu görümünü yok edebilir ve cilt düzeyi oluşumuna katkı sağlayabilir.

Selülitlerden Kurtulun!

Bioxel Ürününe Kampanyalı Bioxel selülit giderici ve sıkılaştırıcı jel, doku arasındaki hacim bozukluğunu ve dolasıyla portakal kabuğu görünümünü düzeltir ve cildi sıkılaştırır. Türkiye dermotolojik dünya florasında seçilmiş bitkilerle hazırlanan Bioxel Anti Selülit Jel, antialerjik bir üründür. Dermotolojik olarak test edilmiştir % 100 doğal ve bitkiseldir.

Kullanımı kolay ve Güvenli...

Geliştirilmiş Bitkisel Formuller

Geliştirilmiş Bitkisel Formuller

Bioxel Anti-Selülit Jel, modern bilimin ve doğal bitkilerin mükemmel bir bileşimi olma konusunda zirvededir…

Yüzlerce kullanıcı Bioser'i Seçti!

Yüzlerce kullanıcı Bioxel'i Seçti!

Türkiye ve Dünya genelinde yüzlerce kullanıcı bizi tercih ediyor.

Kolayca Kullanın

Kolayca Kullanın

Bioser Masaj Jeli başa, alına, şakaklara, boyun bölgesine, omuzlara, sırt bölgesine, göğüs bölgesine, kollara, dirseklere, bileklere, ellere, bel bölgesine, kalçaya, uyluk bölgesine, dizlere, baldırlara, bacaklara ve ayaklara ovularak uygulanır.

Nasıl Ödemek İsterseniz Öyle..

Nasıl Ödemek İsterseniz Öyle..

128 Bit SSL Desteği sayesinde tamamen güvenli alışveriş. Keyfi yaşarken, dilerseniz gönderilierinizi kapınıza kadar teslim edelim ve hiç bir ücret almayalım. Dilerseniz kağıda ödeme yaparak ürünün güvenliğini analiz edebilirsiniz..

Çağan Çokcan Selülit Jel'in İçeriğinde Neler Var ?

Karın, bel ve basen bölgelerinde 9 Gün gibi kısa bir sürede düzenli kullanım ile sizi yani ölçülerine hızlı bir şekilde kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Bioxel selülit giderici ve sıkılaştırıcı jel , sağlığını ön planda tutarak uzun ünüversite ve laboratuvar araştırmaları sonucu geliştirilmiş ve Sağlık Bakanlığı izni ile üretilmiştir.

Nasıl Kullanacaksınız ?

Nasıl ?

BİOXEL 18 Adet 25 ml’lik kürden oluşan BİOXEL jel, düzenli kullanım ile her gün sabah ve akşam olmak üzere 1′er adet uygulanarak 9 günde kür tamamlanmalıdır. Tek kullanımlık kür, göğüs altından diz üstüne kadar olan bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapılarak sürülmelidir. BİOXEL jel vucudunuzda doğal olarak kurumalıdır, ekstra herhangi bir kurutucu kullanmayınız. Haricen kullanılır. temiz cilde uygulayınız. Kullanım süreci boyunca bol su tüketiniz.

Formülleri

Diyonize Su, Carbomer (Carbopol), D-Pentanol, (-)L Alpha Tocoperol Asetat (Vitamin E), Ozon Yağı, Lavanta Yağı, Okaliptüs Yağı, Mentol Trietinolamin, Limonen, Portakal Yağı, Kafein, Hyarulonic Asit, Hindistan Cevizi Yağı, Çam Terebentin, Sorbitol Mono Oleat, Allantoin, Lesi, Parfüm.

Neden Bioser ?

Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme Seçeneği ve KDV dahil!

Bixel Anti-Selüit Jel Ürününe Hemen Sahip Olun!

Çağan Çokcan Selülit Giderici Krem - Hemen Sipariş Verin!

 
198 TL
99 TL
297 TL
  Sipariş Ver
Sipariş Ver
Sipariş Ver

1 Kutu 99 TL

Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo

 

Adrese Teslim Adrese Teslim Adrese Teslim

2 Kutu 198 TL

Kapıda Ödeme Kapıda Ödeme Kapıda Ödeme

 

Kredi Kartı ile Ödeme Kredi Kartı ile Ödeme Kredi Kartı ile Ödeme

3 Kutu 297 TL

Kdv Dahil Kdv Dahil Kdv Dahil

 

+50 ML Hediye - +50ML Hediye