Bioxel Anti-Selülit Jel - Yorumlar

Bioxel ile selülit problemini azaltan/gideren bazı kullanıcılarımızın düşünceleri..

Edirne Keşan'dan Emrullah - Edirne
Daha önce bu siteden eşimin migren ağrısı, kendimin ise boyun ve sırt ağrılarım için 3 adet 100gr ve yanında da cepte taşınabilir hediyesi olan kampanyalı bioser jel üründen aldım. Sonucundan çok memnun kaldım. Kampanyanın yeniden başladığını öğrendiğimde aynı setten 17 Kasım 2011 günü telefonla siparişimi verdim ödemeyi ise kapıda nakit yapacağımı söyledim. Birgün sonra yani 18 Kasım 2011 günü kargo kapımdaydı. Ücretini ödedim paketi aldım. Evde paketi açtığımda içinden iki adet 100 Gr. , bir adet 50 gr ve 2 adette küçük cepte taşınabilir hediyesi çıktı, yani 50 gr ve 1 cepte taşınabilir bioser jel hediye eksikti. İnternet dolandırıcılığı çok yaşadığımız için ne yalan söyleyeyim ilk aklıma gelen yine dolandırılıyoruz sanırım oldu. Pek umudum olmamakla birlikte müşteri temsilcisine telefon ederek durumu bildirdim. Yetkili bana eksik gönderilen diğer 50 gr ve küçük hediye bioser jelimi bir hafta içerisinde göndereceklerini söyledi. Pek umudum olmasa beklemeye başladım. Sonuç ne oldu dersiniz. Ertesi gün çarşıdan eve geldiğimde eş’im eksik gelen 50 gr. lık jelin yerine 100 gr ve yanında hediyesiyle birlikte gönderdiklerini söyledi ve gerçekten şaşırdım. Herhalde bir yanlışlık var bu kadar kısa sürede birde 50 gr yerine 100 gr. lık göndermişler hayret dedim. Müşteri temsilcisini, eksik olan ürünü fazla göndermişsiniz demek için aradığımda bana aldığım cevap, “Bilerek fazla gönderdik” cevabıydı. Bize memnuniyetimizi bildirmekten ve teşekkür etmekten başka bir şey bırakmadılar. Bu zamanda böyle tatlı anıları fazla yaşayamazsak da, şahsımda böyle hoş bir anı bırakan Biomedikal sitesi çalışanlarına gönülden bir kez daha teşekkür ederim. Edirne-Keşan’dan Emrullah
beyza kılınç - İstanbul
çok memnun kaldım harika birşey bacaklarım pürüssüz oldu TEŞŞEKKÜRLER
aynur demir - Antalya
ben kas romatizması hastalığımdan dolayı dünyam kararmıştı geceleri ağrıdan uyuyamazken biser masaj jeli imdadıma yetişti ve ağrılarım düzensiz kullanmama rağmen yok denecek kadar azaldı bu jeli çıkaranlardan allah razı olsun çok tşekkürler. .
elif demirci - İçel
masaj jelini annemin sıvı kalmayan diz ve omuriliğinde kullandım düzenli kullanımda olaganüstü bir ürün bunu ortaya çıkaran ve satışa sunanlara teşekkür ediyorum ALLAH RAZI OLSUN.
sefer işler - Konya
bende boyun ağrısının en şidetli geçiren birisi olarak kullanmadığım ilaç kalmadı dersem yalan olmaz,en son orjin i aldım oda fayda etmedi bunuda istemeyerek aldım,ama böyle bir krem bu zamana kadar neden yoktu diyorum,herkese tavsiye ediyorum
HANDAN ÖZTÜRK - Balıkesir
ŞİDDETLİ EKLEM AĞRISI VE MİGREN ŞİKAYETİM VARDI ARTIK İLAÇ İÇMEKTEN MİDE SORUNLARI BAŞ GÖSTERDİ. ANCAK ARKADAŞIMIN TAVSİYESİYLE ÜRÜNÜNÜZÜ KULLANDIM ÇOK MEMNUN KALDIM AĞRI ŞİKAYETİOLANLARA TAVSİYE EDİYORUM.
nurdan - İzmir
adet ağrılarım çok şiddetliydi bu ürünü sipariş verdikten sonra gerçekten cok memnun kaldım bütün herkeze tavsiye ederim. . rahatlatıcı etsiside var. .
esma uruk - Elazığ
emzirme dönemindeyim çok şiddetli sırt ağrısı çekiyordum kullanalı birkaç gün oldu ama inanılmaz rahatlatıcı
1 2 3 4

Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme Seçeneği ve KDV dahil!

Bioser Masaj Jeli Ürününe Hemen Sahip Olun!